0533 549 43 44 - 0532 225 47 48 bilgi@dogus-tasimacilik.com

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma ile diğer nakliye işlemlerine göre ciddi sayılabilecek bir fiyat avantajı elde edersiniz. Parsiyel eşya taşıma işleminin diğer adı parça eşya taşıma işlemidir. Bu işlemde yalnızca birkaç parça ürün bir yerden bir yere taşınır. Günümüzde birçok kişi ekonomik olması açısından parsiyel taşıma hizmetine tercih ediyor.

Firmamızdan yalnızca bireysel müşteriler değil kurumsal firmalarda parça eşya taşıma konusunda talepte bulunuyor. Bursa Nakliye, Bursa Nakliyat, Bursa Taşımacılık, Bursa Nakliye Firmaları olarak parça eşya taşıma konusunda müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Günümüzde oldukça talep gören bu uygulama firmamız tarafından müşteri memnuniyeti çerçevesinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilir.

Parça Eşya Taşımacılığı 

Parsiyel taşıma

Parsiyel taşıma uygulamasını dilerseniz firmamızdan sigortalı bir şekilde talep edebilirsiniz. Evden eve nakliyat alanında eşya sigortası yaptırmak normal bir hale gelmiştir. Çünkü eşyaların taşınma sürecinde başına gelebilecek herhangi bir hasar durumunu sigorta poliçesi tarafından karşılanması son derece avantajlıdır. Bunun dışında büyük nakliye işlerinde de sigorta işlemi uygulanır. Özellikle kurumsal şirketlerde sigortasız bir şekilde eşya taşınma işlemi söz konusu değildir.

Bursa Nakliyat firmamız olarak komple eşya taşımacılığında yapmış olduğumuz sigorta işlemini parça eşya taşımacılığında da yapıyoruz. Taşınmasını talep etmiş olduğunuz eşyalarınızın modeli ne olursa olsun firmamız tarafından güvence altına alınarak nakliyesi sağlanır. Sanayi ürünleri tekstil ürünleri beyaz eşyalar mobilyalar kıyafetler gibi akla gelebilecek her türlü eşya sigortalı bir şekilde taşınır. Sigorta güvencesi ile parsiyel taşıma taşıma hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşıma günümüzün en çok talep gören uygulamaları arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Ekonomik açıdan avantajlı olması eşyaların kargoya göre daha hızlı bir şekilde ulaştırılması gibi nedenler bu alana olan ilgiyi de artırmıştır. Parsiyel nakliye hizmeti firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile bu hizmeti diğer firmalardan çok daha uygun bir fiyata yapıyoruz. Aynı zamanda standart nakliye güvenceleri de nakliat firmamız tarafından verilir. Hızlı kaliteli güvenilir ve uygun fiyatlı Bursa Nakliye, Bursa Nakliyat, Bursa Taşımacılık hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Parça olarak taşınmasını istediğiniz tüm eşyaları firmamız ile istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Taşınması gereken eşyanızın boyutu ya da ağırlığı fark etmeksizin firmamızın sunmuş olduğu parça eşya taşıma hizmetinden faydalanmanız mümkün. Nakliyat firmamız olarak hem şehir içi hem de şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

Parça eşya taşıma hizmetinin en önemli avantajlarından biri de eşyaların hızlı bir şekilde gideceği adrese ulaşmasıdır. Bu sayede hem şirketler hem de şahıslar için ciddi bir zaman tasarrufu sağlanır. Özellikle şehir içi parça eşya taşımacılığında eşyalarınız aynı gün dilediğiniz adrese ulaşır.

Parsiyel Nakliyat Hizmetleri

Parça eşya taşıma aynı güzergah üzerinde oturan kişilerin eşyalarının aynı araç içerisinde taşınmasıdır. Bu nedenle oldukça ekonomik olan bu hizmet birçok kişi tarafından tercih edilir. Parça eşya taşıma hizmeti almak için firmamızı tercih ederek eşyalarınızın çok uygun bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Nakliyat firmamız profesyonel bir taşınma sürece planlayarak eşyalarınızı şehir içi ya da şehirlerarası olmak üzere dilediğiniz noktaya taşır.

Ayrıca Nakliyat firmamızın fabrika ve dershane eşyası taşıma gibi farklı konularda da nakliye hizmetleri mevcuttur. https://www.dogus-tasimacilik.com/ nakliyat firmamız olarak uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübe ve birikim ile sizlere uygun fiyata nakliye hizmeti veriyoruz. Firmamıza ait olan internet sitemizden ya da irtibat numaralarımız bile bize ulaşarak hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.