Evden Eve Bursa Nakliyat Hizmeti

Evden Eve Bursa Nakliyat Hizmeti

 

Ev taşıma hizmetlerinde güvenli ve garantili çözüm seçenekleri her zaman için tercih edilmektedir. Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen ev taşıma hizmetleri, kısa sürede en çok tercih edilen seçenek haline geldi. Asansörlü araçlarla gerçekleştirilen ve kısa sürede gerçekleşen evden eve Bursa hizmetleriyle firmamız kısa sürede evinizi taşıyor.

 

Evden Eve Bursa Ekspertiz Hizmeti ve Paketleme Seçenekleri

 

Güncel çözüm seçenekleriyle hareket eden firmamız, ev taşıma işlemine ekspertiz işlemiyle başlıyor. Ekspertiz kategorisinde gerçekleşen taşıma işleminde öncelikle çıkabilecek sorunlar gündeme gelmektedir. Ücretsiz gerçekleşen ekspertiz hizmetimizde, taşıma, paketleme, ücret ve sigortalama işlemleri karara bağlanıyor. Asansörlü aracın park edeceği yer, kapalı kasa aracın park edeceği yer ve gerekli paketleme malzemeleri, bu aşamada belirleniyor.

 

Paketleme işleminde diğer önemli bir konu ise giriş ve çıkışlardır. Giriş ve çıkışların genişliği ve iş gücü ile taşıma işlemleri, bu aşamada belirleniyor. Ekspertiz elemanlarımız eşyanızın miktarına göre kapalı kasa araç modeli belirlemektedir. Tek seferde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımak için en uygun aracı tercih ediyoruz. Bu aşamada sigortalanacak eşyalar sigortalanmaktadır. Sigortalama, taşıma süresi boyunca geçerlidir.

 

Paketleme hizmeti, ekspertiz hizmetinden sonra gerçekleşmektedir. Evden eve nakliyat Bursa hizmetinin en önemli konusu paketlemedir. Eşyalar güvenli bir şekilde kutulanmadığı zaman güvenli bir taşıma işlemi gerçekleşemez. Elektronik eşyalar, cam eşyalar ve seramik eşyalar, özel köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Ayrıca balonlu naylon poşetler de kullanılıyor. Değerli mobilya ve eşyalar, balonlu naylonlarla sarıldığı zaman çizilme gibi problemlerle karşılaşmaz. Profesyonel elemanlarımız bu konuya dikkat etmektedir.

 

Eşyaların Yüklenmesi

 

Bu sektörde ikinci önemli konu istiflemedir. Asansörlü araçlarımız, kapalı kasa araçlarla yan yana park edilir. Asansör rayları pencere veya balkona uzar. Ray güzergahında elektrik telleri veya ağaçlar engel teşkil edebilir. Elemanlarımız bu engellere dikkat etmektedir. Asansörlü araçlar saatler süren eşya indirme işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştiriyor. Özellikle ağır eşyaları çok kolay bir şekilde indirmektedir. Kapalı kasa araçta istifleme işlemine ağır ve mukavemetli eşyalarla başlanıyor. Mobilya, halı ve benzeri ağır eşyalar ilk aşamada yerleştirilmektedir. Üst kısma ise kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. Bütün bu işlemler profesyonel elemanlarımız tarafından kısa sürede gerçekleşiyor. Evden eve taşımacılık Bursa hizmetinde deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız pratik çözüm sunuyor.

 

Bu sektörde paketleme ve istifleme konusunda yapılan hatalar zarara neden oluyor. Değerli olan ve kırılabilir eşyalar zarar görüyor. Firmamız, eşyanın yapısına göre kutulama ve istifleme işlemi gerçekleştirmektedir. Deneyimli eleman kadromuz, paketleme, istifleme, eşya indirme işlemlerinde uzmandır. Evden eve taşımacılık Bursa kategorisinde asansörlü araçlar eşya indirme kategorisinde de kullanılıyor. Eşyalar pratik bir şekilde yeni adresinize indiriliyor. Paketleme, asansörlü araç ve yeni adreste eşya düzenleme işlemleri ayrı ayrı ücretlendiriliyor. Ayrıca tercih edilen kapalı kasa araç modeli ve katedilen mesafe de ayrı ayrı ücretlendiriliyor.indiriliyor. Paketleme, asansörlü araç ve yeni adreste eşya düzenleme işlemleri ayrı ayrı ücretlendiriliyor. Ayrıca tercih edilen kapalı kasa araç modeli ve katedilen mesafe de ayrı ayrı ücretlendiriliyor