Doğuş Taşımacılık Hizmetleri, Bursa

Doğuş Taşımacılık Hizmetleri, Bursa

 

Doğuş Taşımacılık Limited Şirketi, Bursa ve Türkiye’de nakliye hizmeti sağlamaktadır. 2010 yılında kurulan şirket 2001 yılından itibaren süregelen tecrübeyle taşımacılık işini hakkıyla yerine getirmektedir.

Son model araçlarıyla hizmetlerini yerine getiren Doğuş Taşımacılık, donanımı ve prensibiyle müşterilerinin nakliye ihtiyacını karşılamaktadır. Profesyonel çalışanlarıyla hizmetlerini sunmakta ve müşterilerinin nakliye sorunlarını çözmektedir. Tüm bu nedenlerle bursa taşımacılık ya da bursa nakliye veya bursa nakliyat denildiğinde ilk akla Doğuş Taşımacılık gelir.

Doğuş Taşımacılığın Hizmetleri

Yurtiçi Taşımacılık

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için her gün araç filosuna yeni araçlar ekleyen Doğuş Taşımacılık, özenle ve güvenle Türkiye genelinde ağır yük taşımacılık yapmaktadır.

Lojistik Hizmetleri

Dağıtım, yeniden paketleme, stoklama, taşıma gibi işlemleri sahip olduğu teknoloji ve müşteri ilişkileriyle yerine getiren Doğuş Taşımacılık Limited Şirketi, hizmet konusu olan lojistikte de en iyi kalitede hizmetlerini sunmaktadır.

Kargo Hizmetleri

Doğuş Taşımacılık Limited Şirketi, Ege, Akdeniz ve Marmara gibi bölgelerde bulunan şubeleriyle hızlı ve düzenli sevkiyatları gerçekleştirmekte müşterilerinin yüklerini istedikleri yere taşımaktadırlar. Müşterilerin yükleri evlerinden alınarak Doğuş Taşımacılık Limited Şirketinin sağladığı güvenle istenilen yere teslim edilmektedir.

Milkrun Taşıma Hizmetleri

Milkrun taşıma, kökeni süt taşımadan gelen, farklı müşterilerden alınan ürünlerin tek yerde toplanıp daha sonra tek rota üzerinden dağıtma şeklidir.

Milkrun taşıma halinde plansız, farklı zamanlarda gerçekleşecek taşımalar önlenmiş olur. Yine bu taşıma türü ile madde giriş ve çıkışlarında kontrol sağlanır ve zaman kaybı engellendiği gibi Yüksek stok oluşması halindeki zorluklardan sıyrılarak  farklı nakliye firması kullanılması olasılığını ortadan kaldırır.

Milkrun taşıma  sayesinde yan sanayi malzemelerinin girişi ve çıkışı kontrollü yapılır. Tedarik aşamasında geniş bir esneklik payı oluşmuş olur. Fazlasıyla problem haline gelen nakliyeci şoförle iletişim kırılması imkanı sağlanır. Yine sadece bir nakliyeci aracılığıyla çalışılması sağlanarak tasarruf yapılır. Mercedes Atego gibi modern araçlarla sevkiyat yapılır ve yükler topluca taşınır.

İhracat Taşımacılığı

I. Karayolu Taşımacılığı

Doğuş Taşımacılık Limited Şirketi, yurt dışına yapılacak sevkiyatlarda gönderilecek yükleri müşterilerinin firmasından almakta ve İstanbul ve İzmir Gümrüklerine veya depoya ya da uluslararası taşıma şirketine ulaştırmaktadır.
Aynı şekilde yurt dışından gelen sevkiyatları da İstanbul ve İzmir Gümrüklerinden alarak firmalara teslim etmektedir.

II. Serbest Bölge Taşımacılığı

Özel tahsis edilmiş araçlar ile serbest bölgelerden alınıp gümrük alanına aktarma yapma işleminde tüm sorumluluğu Doğuş Taşımacılık almaktadır.
Aynı şekilde yurt dışından gelen sevkiyatlarda da İstanbul Gümrüklerine gelen ithalatların  serbest bölgeye aktarma işlemi özel araçlarla yapılmakta ve tüm sorumluluğu Doğuş Taşımacılık üstlenmektedir.

III. Deniz Yolu Taşımacılığı

Belirli limanlar üzerinden gerçekleştirilecek ihracatlar da yüklerini müşterilerinin kapısından alarak  gümrüklerdeki konteynırlara  taşıyan Doğuş Taşımacılık, aynı sistemle ithalat yüklerini de gümrüklerden alarak müşteri firmaya ulaştırmaktadır.

IV. Hava Yolu Taşımacılığı

Doğuş Taşımacılık güvencesiyle, İstanbul’daki havalimanlarından yapılacak taşımalarda gelen veya giden yükler istenilen depoya aktarılarak yine o depodan alınabilinicektir.

Depolama Hizmetleri

Her türden yük için ithalat ya da ihracat malları Doğuş Taşıma güvencesiyle depolama hizmeti sunulmaktadır. Depolama sisteminde bazı işlemler yapılmaktadır. Bunlar: Mal kabulü,  raf sistemi ile ürün yerleştirme, barkod ile stok kontrol, depo yönetimi ile düzenli raporlama, paketleme ve etiketleme, sipariş hazırlama ve yurt içi dağıtım.

Ekspres Servis ve Sigorta Hizmetleri

Ekspres Servis

Müşteri memnuniyeti baz alınarak uzman kadrosuyla Doğuş Taşımacılık en hızlı ve güvenilir kargo hizmetini sunmaktadır. Ayrıca gün içi acil teslimatlar için de adrese teslim eden ekspres hat,  geniş araç sayısıyla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Sigorta Hizmetleri

Doğuş Taşımacılık sigorta hizmetleri olarak Ak Sigorta A.Ş. ile anlaşmıştır. Mali sorumluluğu taşıyıcı üstelenecek şekilde güvence sağlayan Ak Sigorta müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak kabul etmektedir.

Doğuş Taşımacılık Hizmet Kalitesi

Doğuş Taşımacılık Limited Şirketi, her zaman birinci ilkesi olarak müşterilerine sunduğu hizmetin güvenceli olmasını kabul etmektedir. Bu nedenle de son moda en kaliteli araçlarla ve imkanlarla müşterine hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeleri takip ederek taşımacılık hizmetinde bulunmaktadır. Aynı şekilde birçok son moda taşıma aracı ile de müşterilerine en hızlı nakliye hizmetini sunmakta ve bursa kamyon garajı olarak da anılmaktadır. Çalışanlarını gerek eğitim gerek ise güvenilirlik konusunda en iyiler arasından seçmektedir.

Doğuş Taşımacılık olarak en hızlı ve en güvenilir nakliye hizmetini müşterilerine sunmayı ilke edinmektedir. Ayrıca çevreye ve doğaya karşı saygılı olmaya çalışarak en bilinçli şekilde hizmetlerini sunmaya çalışmaktadır. En önemlisi bursa nakliyeciler arasında en çok tercih edilen firma olmakta ve bu durumunu Türkiye genelinde de elde etmeye çalışmaktadır.

İletişim

Doğuş Taşımacılık Limited Şirketine ulaşmak birçok yolla mevcuttur. Öncelikle dogus-tasimacilik.com adresinden şirkete ulaşılabilir.

Yüz yüze iletişime geçmek isteyen müşteriler için şirketin adresini belirtmek gerekirse adres: Ankara Yolu Nakliyeciler Sitesi No:35 Yıldırım/Bursa. Zaten bursa nakliyeciler sitesi olarak da bilindiğinden kolay bulunmaktadır.

Adrese gidemeyecek müşteriler için ise telefon numarası: 0 224 346 09 24 iken fax numarası: 0 224 346 01 04 şeklindedir. Yine gsm: 0533  549 43 44 – 0532 225 47 48 şeklindedir. Email yoluyla ulaşmak isteyen müşteriler  için ise mail adresi: dogus-tasimacilik@hotmail.com ve bilgi@dogus-tasimacilik.com olarak belirtilebilir. Ayrıca facebook ve instagram gibi sosyal medya platformlarından da Doğuş Taşımacılık Limited Şirketine ulaşılabilir.