0533 549 43 44 - 0532 225 47 48 bilgi@dogus-tasimacilik.com

Bursa Yük Taşıma

Bursa yük taşıma hizmetini kullanmış olduğumuz ekipmanlar sayesinde en hassas ürünlerin bile zarar görmeden taşıyabiliyor. Nakliye işlemlerinde eşyaların korunması için kullanmış olduğunuz malzemeler piyasada darbeye karşı en dayanıklı ürünlerden seçilir. Bu malzemeler aynı zamanda su geçirmeyen malzemeler olası bir yağmurda eşyalarınızı korur. Su geçirmeme özelliği olan malzemeler sayesinde elektronik cihazlarınız hiçbir şekilde zarar görmeden istenilen adrese ulaştırılır.

Nakliyat firmamızın sunmuş olduğu nakliye hizmetlerinden faydalanarak şehir içi ve şehirler arası tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Nakliyat firması ev eşyası taşıma ofis eşyası taşıma asansörlü nakliyat ve sigortalı Nakliyat gibi hizmetleri mevcuttur.

Nakliye firması uzman ekibi tarafından tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde paketi yapılarak taşınır paketleme işleminde havada naylonlar ve markalı battaniyeler kullanıyoruz. Bu sayede eşyalarınız her türde çizilme ve darbelere karşı korunmuş olur. Bursa yük taşıma nakliye hizmeti telef etmek için bizimle bir telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı 

Ofisiniz ister büyük ister küçük olsun her model ofis eşyanız firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yeni yerine taşınır. Nakliyat firmamız hem ev hem ofis eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşır. Ofisteki ürünlerin tamamını içine alacak bir şekilde sorulan sigortalı nakliyat hizmeti ile yeni iş yerinize güvenli bir ortamda taşımanızı sağlıyoruz.

Nakliye işlemleri sırasında sigorta son derece önemli bir konudur. Bu nedenle sizler de nakliye hizmeti alacak olduğunuz firmadan sigortalı nakliye hizmeti talep ederek eşyalarınızın zarar görmesini önüne geçebilirsiniz. Bursa yük taşıma düşük bir ücret karşılığında sigortalı nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Şehirler Arası Yük Taşıma 

Bursa yük taşıma konusunda olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Firmamız yalnızca şehir içinde değil şehirler arasında da profesyonel taşımacılık hizmeti veriyor. Eşyaların kumaşında uzun yol boyunca herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması için düzenli olarak kontrolleri yapılır.  Paketleme hizmetinin en iyi şekilde sunulması ve  doğrultuda önlemler alınması sağlanarak eşyaların zarar görmesini önüne geçilmiş olur.

Güvenilir Taşımacılık 

Nakliyat konusunda profesyonellik ve deneyim büyük önem taşır. Deneyim ve bilgi birikimi evden eve taşımacılıkta ve ofis taşımacılığında öne çıkan unsurlar arasında yer alır. Ev eşyalarının farklı türlerde olması onların taşınırken de farklı şekillerde taşınmasına gerekli kılar. Beyaz eşyalar cam ve antika eşyalar farklı taşıma yöntemleri ile nakledilmelidir.

Nakliyat firmamız her bir eşyayı korunaklı özel koliler içerisinde taşır. Ev eşyalarının dayanıklı koliler içerisine yerleştirilerek taşınması oldukça önemli konuların başında gelir. Sağlam malzemelerden yapılmış olan koliler içerisinde taşınan eşyalar herhangi bir sarsıntı ya da çarpma durumunda hasar almaz.

Deneyimli Taşımacılık 

Taşımacılık konusunda deneyimli olan nakliye elemanlarımız eşya taşımacılığı konusunda bilgi sahibi kişilerdir. Nakliyat işlemlerinde bazı durumlarda marangoz hizmete gerekli olabilir. Dolapların dar sokak kapılarından çıkması için parçalara ayrılması gereklidir. Bu nedenle dolapları sökülmesş ve sonrasında da monte edilme işlemleri için marangoz hizmeti oldukça önemlidir.  Bursa Nakliyat firmamız bünyesinde yer alan marangoz ekiplerimiz sayesinde dolapların montaj ve demontaj işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra firmamızda asansörlü eşya taşıma hizmeti de mevcuttur. Bu sayede çok katlı binalara kolay bir şekilde eşya ulaşımı yapılabilir. Sunmuş olduğunuz tüm bu avantaj nakliye hizmetlerinden faydalanmak için https://www.dogus-tasimacilik.com/  firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız internet sitemizde mevcuttur.