Bursa nakliye

Taşımacılıkta Öncü Hizmet

 

Biz Kimiz

Firmamız taşımacılık sektöründe Bursa menşeili olup, Türkiye’ye hizmet eden bir nakliye şirketidir. Uzun yıllara dayanan deneyimi ile devamlı gelişerek sektörde farklılık yaratan bir firmayız.  Filomuzdaki en son model araçlarımızla, güvenilir ve dürüst bir kadro ile hizmet etmekteyiz. Firmamız deneyimli ve profesyonel kadrosu ile sizlere taşımacılık alanında eksiksiz bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Uzman çalışma arkadaşlarımızla müşterilerine doğrudan çözüm odaklı hizmet sunmak temel ilkemizdir.

Nakliyecilikte güvenli taşımacılığın öneminin farkındayız. Artık ilkel metotların taşımacılık işlerinde terkedilmesi gerektiğinin bilincinde hareket etmekteyiz. Sektörde ortaya çıkan son yeniliklere hızla ayak uydurmanın gerekliliğine inanmaktayız. En yeni teknolojilerin sektöre uyarlanması konusunda öncü olmanın önemini kavramaktayız.

Bu nedenle firmamız, verimliliği artıracağı için bütünleşik lojistik çözümlere önem vermektedir. Bu çerçevede lojistikte depolama, etiketleme, sigorta gibi entegre işlerin de firmamız bünyesinde yapılmasını öngörmekteyiz. MikRun gibi verimliliği artıracak çözüm modellerinin firmamız bünyesinde yer alması yeniliklere olan duyarlılığımızı göstermektedir. Teknoloji ve yenilikleri yakın takip etmemiz size daha iyi hizmet etmenin ön koşulu olduğunun bilincindeyiz.

Nakliye İşlerinizde Güvenilir Hizmet

Firmamız, yurtiçi nakliye işleri alanında faaliyet yürüten güvenilir bir işletmedir. Hizmette kaliteyi ön planda tutan firmamız istenilen kaliteyi sağlamak için filosuna yeni araç dâhil etmektedir. Taşımacılık hizmetlerini profesyonel bir kadroyla yerine getiren firmamız deneyimli şoförlerle çalışmaktadır. Firmamız, nakliye işlerinde kullandığı teknoloji ve pratik uygulamalarıyla hızlı ve itimat veren bir hizmet sunmaktadır. Taşınması talep edilen eşyaların güvenli ve en kısa sürede nakliyesi firmamızın birincil hedefidir. Bursa Ankara nakliye taleplerinizde güvenilir personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Nakliye Hizmetinde Firmamızın Hedefi

Nakliye işinde öncü olmayı amaçlayan firmamız, taşınacak malzemelerin itina ile sarmalanması en yeni araçlarla nakledilmesini hedeflemektedir. Taşınacak eşyaların sarmalanmasından gideceği yere varmasına kadar süren her aşamada firmamız etkin olmaktadır. Eşyalarınızın en hızlı şekilde zarara uğramadan nakledilmesi müşteri memnuniyetinde temel hedefimizdir. Bursa Siirt nakliye taleplerinizde bize güvenle başvurabilirsiniz.

Nakliye Hizmeti Verilen İller

Bursa’dan İstanbul’a taşımacılık hizmetiyle ülkemizin en yoğun pazarına, Bursa’dan İzmir’e nakliye hizmetiyle emrinizdeyiz. Ayrıca Bursa’dan Ankara’ya olan nakliye işlerinizi ve Bursa’dan Adana’ya nakliye taleplerinizde de güvenle başvuracağınız bir adresiz. Bursa Van nakliye hizmetiyle dört bir bucağa taşımacılık hizmeti vermekteyiz.  Diğer yandan Bursa Siirt nakliye işlerinizde yardımcı olmaktayız. Bursa Ağrı nakliye hizmetleri de uzmanlık alanımıza girmektedir. Son olarak Bursa Kars nakliye işleri gibi her yere olan talepleri karşılamaktayız.

Lojistikte Değişen Koşullara Uyum

Dünya pazarlarında yaşanan gelişmeler nakliye alanındaki şirketlerin, yaptıkları hizmetlerin maliyetlerini yeniden değerlendirmelerini gerekli kılmıştır. Önceleri fiyatların içinde müşteriler tarafından fark edilmeyen kalemler şimdilerde gün yüzüne çıktığı görülmektedir. Bu kalemler fiyatın içinde şimdiye kadar müşteriye yüklenmekteydi. Lojistik şirketlerinin ortaya çıkması bu kalemleri görünür kılarak bunlara ilişkin fiyatların düşmesi yönünde rekabeti artırdı. Bu kalemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Uluslararası taşıma
Depo işlemleri
Stok denetim
Sarmalama
Tekrar paketleme
Etiket işlemleri
Sigortalama
Gümrükleme
İç dağıtım

Bu sayılan işlemlerin mali yüklerinin kaliteden ödün vermeden indirilmesi biz nakliye firmaları için elzemdi. Bu ancak yukarıda sayılan işlemleri aynı çatıda birleştiren lojistik firmaları kurmakla üstesinden gelinmektedir. Lojistik firmaları bu işlemleri rekabetçi fiyatlarla en kısa sürelerde yerine getirerek sektöre dinamizm getirdi. Bilgi iletişim teknolojilerindeki ilerlemeler lojistik hizmetlerinin hızlı bir şekilde uygun maliyetle yerine getirilmesine katkı sağladı.

Nakliye, dağıtım, depolama ve yeniden paketleme vb. taleplerin profesyonel işletmeler tarafından karşılanması yaygın hale gelmiştir. Firmamızın lojistik alanındaki teknoloji düzeyi, iletişim alt yapısı ve bünyesinde yerine getirdiği hizmetleriyle öncü olmaktadır. Uzmanlık alanımızda, sektörlerinde yetkin olan firmalara bütünleşmiş bir şekilde sunduğumuz lojistik hizmetlerimiz verimliliğe dayalı çözümler sunmaktayız. Bursa Ağrı nakliye hizmetlerinde verimliliğe dayalı çalışmalarımızla sizlere yardımcı olmaktayız.

MilkRun Hizmeti

MilkRun sistemi, lojistik alanında tedarik metotlarından biridir. MilkRun, nakliyesi düşünülen ürünleri verimlilik esasına dayanarak tek vasıtada bütünleştirerek taşınmasını öneren tedarik metodudur.  MilkRun, adını bir rotada süt dağıtan ve kaplarını aynı rotadan toplayan süt dağıtım vasıtalarından almaktadır. Bu sistem, mal tedarik işlemlerini verimli bir şekilde yapmak için ortaya çıkmıştır. Ürünün dağıtımından sonra ürünün kaplarının veya ürüne bağlı malzemelerin geri toplanması için en iyi yöntemdir.

MilkRun hizmeti ile Bursa Van nakliye işlerinde güvenle başvuracağınız bir firmayız. Bursa Kars nakliye işlerinizin de aynı şekilde adresiyiz.

MilkRun Sisteminin Yararları

1. Birden fazla partide taşınması düşünülen küçük malların nakliyesini bir seferde yapılabilmesini sağlanır. Böylelikle hem zaman hem de taşıma maliyetlerinden tasarruf sağlanmış olunur.
2. Müşterilerimizle kurulan tedarik zincirinin optimizasyonunu ve uyumlu bir şekilde çalışmayı temin eder.
3. MilkRun sistemi, lojistik alanında tedarik modellerini geliştirmek için ihtiyaç duyulan ürün toplama faaliyetlerini iyileştirebilir.
4. Optimum büyüklükte yükleme sağlayarak araçların kat ettiği mesafeyi kısaltır. Farklı tedarikçi ve üretici yapılanmalarına erişim sağlanabilir, çevik ve esnek bir yapı oluşumu yaratılabilir. Bunun yanında müşteriden geri dönüt sağlanıp, verimlilik arttırılabilir.
5. Sistem stok ihtiyacını en aza indireceği için, depolama harcamalarında tasarruf sağlar.

Ürünlerinizin Gümrüğe Teslimatı Gümrükten Alınması Hizmeti

Gümrüklerden ihracatı düşünülen mallarınızı belirlediğiniz yerden alıyor ve anlaştığınız uluslararası taşımacılık firmasına teslim ediyoruz. Aynı zamanda ilgili gümrük ya da depoya da teslim yapıyoruz. İthalat işlemleri sonlandırılmış gümrüklere gelen mallarınızı gümrük ve antrepolardan alarak istediğiniz yere teslimatı yapıyoruz.

Serbest bölgelere yapılan ihracatınızda diğer gümrük alanına aktarma özel olarak size tahsis yapılan vasıtalarla yapılmaktadır. Aktarma yapılan gümrüğe kadar olan nakliye işinin sorumluluğu firmamızca yüklenilmektedir. Gümrüklerdeki ithal mallarınızın serbest bölgeye aktarılmalarında firmanıza özel mühürlenebilir vasıtalar verilmekte istediğiniz yerden alımlar yapılmaktadır. Sonuç olarak serbest bölge bağlantılı Bursa İzmir nakliye işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Aynı şekilde Bursa İstanbul nakliye işlerinde de serbest bölge bağlantılı işlerinizde yardımcı olmaktayız.

Belli limanlarından ihracatını düşündüğünüz ürünleri istediğiniz yerden alıp, gümrüklerde bulunan konteynırlara kadar nakliyesini yapıyoruz. Gümrükçünüz ile birlikte hareket ederek gümrüklere gelen ithalat ürünlerinizi, işlemleri sonlandıktan sonra ilgili gümrükten alarak, istediğiniz yere teslimatı gerçekleştiriyoruz.
Hava limanları kullanılarak yapılacak ihracat işlemlerinizde de size hizmet etmekteyiz. Giden ve gelen ürünlerinizin belirttiğiniz depoya teslimatını yapıp belirttiğiniz depolardan alımını yapmaktayız. Bu çerçevede İstanbul hava limanları bağlantılı Bursa İstanbul nakliye hizmet talepleriniz itina ile yerine getiriyoruz.

Depolama İşlerine İlişkin Hizmetler

Açık ve kapalı alanlarda depolama hizmeti ile emrinizdeyiz. Son model raflı sistemlerle depolarımızda talep ettiğiniz ölçüde alan ve talep ettiğiniz büyüklükte ürünü sunmaktayız. Gelişmiş depo yönetimi modelimizle mal kabulü ve ürünlerin raf sistemi kullanılarak yerleştirilmesi gibi hizmetler vermekteyiz. Ayrıca stok denetimlerinin barkod sistemi ile yapılması, sürekli raporlama, siparişlerin hazırlanması hizmetleri de bunlara dâhildir. Bursa İzmir nakliye işlerinizde en iyi şekilde depolama hizmetleri vermekteyiz.  Aynı zamanda Bursa Adana nakliye hizmetlerimizde de depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kargo İşlerine İlişkin Hizmetler

Müşteri memnuniyeti odaklı uzman personelimizle tüm ürünlerinizin kargo işlemlerini kısa sürede ve sorunsuz yerine getiriyoruz. Firmamız, her boyut ve ebattaki eşyalarınızı istediğiniz adresten alıp belirlediğiniz adrese firmamız güvencesiyle ulaştırmaktadır. Bunu hizmet verdiği bölgelerde yer alan şubeleri sayesinde kesintisiz seferleri ile yerine getirmektedir.

Sigortalama İşlerine İlişkin Hizmetler

Bursa Adana nakliye hizmeti taleplerinizde sigorta kolaylıklarımızdan faydalanabilirsiniz.  Aynı şekilde Bursa Ankara nakliye hizmetlerinde de sigorta kolaylıklarımızdan yararlanabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız bu anlamda devamlı kendini geliştirmektedir. Müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamayı kendine hedef koymuş firmamız sigorta alanında da hizmet vermektedir. Hizmetleri ile dikkat çeken firmamız, taşıdığı yüklerin sigortalanmasında sigorta alanında lider konumunda olan şirketlerle çalışmaktadır.

BURSA ADANA Nakliye Nakliyat taşımacılık
BURSA SAKARYA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ADIYAMAN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA AFYON NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA AĞRI NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA AKSARAY NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA AMASYA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ANKARA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ANTALYA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ARDAHAN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ARTVİN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA AYDIN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BALIKESİR NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BARTIN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BATMAN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BAYBURT NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BİLECİK NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BİNGÖL NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BİTLİS NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BOLU NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BURDUR NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA BURSA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ÇANAKKALE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ÇANKIRI NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ÇORUM NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA DENİZLİ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA DİYARBAKIR NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA DÜZCE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA EDİRNE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ELAZIĞ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ERZİNCAN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ERZURUM NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ESKİŞEHİR NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA GAZİANTEP NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA GEBZE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA GİRESUN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA GÜMÜŞHANE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA HAKKARİ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA HATAY NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA IĞDIR NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ISPARTA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA İSTANBUL ANADOLU NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA İSTANBUL AVRUPA Nakliyat taşımacılık
BURSA İZMİR NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KOCAELİ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KAHRAMANMARAŞ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KARABÜK NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KARAMAN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KARS NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KASTAMONU NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KAYSERİ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KIRIKKALE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KIRKLARELİ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KIRŞEHİR NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KİLİS NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KONYA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA KÜTAHYA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA MALATYA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA MANİSA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA MARDİN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA MERSİN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA MUĞLA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA MUŞ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA NEVŞEHİR NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA NİĞDE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ORDU NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA OSMANİYE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA RİZE NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA SAMSUN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA SİİRT NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA SİNOP NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA SİVAS NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ŞANLIURFA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ŞIRNAK NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA TEKİRDAĞ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA TOKAT NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA TRABZON NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA TUNCELİ NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA UŞAK NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA VAN NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA YALOVA NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA YOZGAT NAKLİYE Nakliyat taşımacılık
BURSA ZONGULDAK NAKLİYE Nakliyat taşımacılık