0533 549 43 44 - 0532 225 47 48 bilgi@dogus-tasimacilik.com

Bursa Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat işlemleri için eskiden olduğu gibi nakliye firması aramak ve fiyat sorarak firmaları karşılaştırmak zor değil. Artık günümüzde insanlar oturdukları yerde birçok Bursa nakliyat firmasından kolaylıkla fiyat teklifi alarak ona göre evini veya ofisini taşıtabilmektedir. Fakat bu noktada şöyle bir durum söz konusu olmaktadır; İnternet üzerinden araştırarak işleri nakliyecilik olmadığı halde bir internet siteleri kurarak buradan elde ettikleri işi gerçek nakliyat firmalarına da belli bir komisyon karşılığı satmaktadırlar. Günümüzde internette yer alan birçok nakliye firması bu şekildedir. Ancak Bursa Doğuş taşımacılık firmamız ulaştırma bakanlığının ev nakliyesi için vermiş olduğu şehir içi ve şehirlerarası ev nakliyelerde geçerli olan tüm yetki belgelerine sahip vergi mükellefi gerçek bir nakliyat firması olarak karşınıza çıkmaktadır.

Doğuş taşımacılık firmamızın nakliye işlemleri için kendisine ait kamyonları, kapalı kasaları ve ev taşıma asansörleri mevcuttur. Firmamız halka profesyonel hizmet verebilmenin yollarını devamlı araştırarak etkin ve verimli bir hizmet sağlamayı kendisine amaç edinmiştir. Ambalajlı, asansörlü ve en önemlisi de sigortalı nakliyat hizmetleri sunan Doğuş taşımacılık başta Bursa ilimiz olmak üzere birçok ilde ve ilçede sektöründe lider konumda olan firmadır.

En Uygun Fiyatlarla Doğuş Taşımacılık Sizinle

Bursa Nakliyat

Doğuş taşımacılık firması olarak gündemde yer edinmiş ve ivme kazanmış firmamız siz değerli müşterilerimiz için en profesyonel ve güvenilir ev taşımasını oldukça uygun fiyatlar eşliğinde sunmaktadır. Firmamızda yer edinen çalışma arkadaşlarımız daimi çalışan ve uzun yıllardır yalnızca evden eve nakliye işlemleri yapan elemanlardır. Bu nedenle elemanlarımız için beyaz eşya, teknolojik eşya veya diğer eşyalarınızı taşımak artık son derece basit bir iş haline gelmiştir.

Firmamızda çalışmakta olan elemanlar ev ve ofis eşyalarının taşınma yöntemlerini çok iyi biliyor ve kendilerini yormadan çeşitli ekipmanlar yardımıyla evden eve taşıma gerçekleştirmektedir. Doğuş taşımacılık firmamız her zaman ambalajlı nakliyat işlemleri gerçekleştirerek eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yeni yaşam alanınıza taşır. Doğuş taşımacılık firması olarak Bizler firmamızdan oldukça memnun kalacağınıza ve sizlerin de mutlu müşterilerimizin arasında yer alabileceğinize inanıyoruz. Çünkü taşımacılık firmamız nakliyat işlemlerinde ismini duyuran ve kendini bu alanda kanıtlayan bir firma olarak bilinmektedir.

Asansörlü Taşıma Hizmetimiz

Çok yüksek katlı olan binalardaki evlere rahat bir şekilde eşya taşımanın en pratik yöntemi asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri tercih etme seçeneğidir. Eğer taşındığınız evde asansör bulunmuyorsa, merdiven boşluğu oldukça darsa veya binadan sorunlu olan yönetici asansörle ağır yük taşımanıza izin vermiyor ise ve 5. kattan daha üst bir kata taşınmayı düşünüyorsanız eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için asansörlü taşımayı tercih edebilirsiniz. Nakliyat hizmetlerimizde sık sık tercih edilmekte olan asansörlü nakliyat işlemlerimiz, eşyalarınızın daima hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bu yöntemle hem iş gücünden hem de zamandan çok iyi tasarruf ettiren asansörlü nakliyat hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz taşınma sürecinden memnun kalmaktadır.

Ambalajlama İşlemleri

Nakliyat aşamasında ambalajlama işlemleri esnasında en doğru malzemelerin kullanılması bir hayli önemli olmaktadır.

Evden eve taşınma, ofis veya iş yeri nakliyatı, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça ürün nakliyesi ve asansörlü taşımacılık gibi tüm taşımacılık kategorilerinde büyük bir titizlikle hizmet veren ekibimiz müşteri memnuniyetini baz alarak daha güvenilir ve etkili bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından özenle gerçekleştirilen eşya paketleme işlemleri sayesinde tüm eşyalarınız taşınma esnasında oluşabilecek herhangi bir darbe, düşme ve sürtünme gibi durumda güvence altına alınmaktadır.

Her türlü nakliyat ihtiyacınızda yanınızda olan Doğuş Bursa Nakliyat firmamız, taşıma ve ambalajlama işlemlerinde oldukça başarılı olması sebebiyle müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Uzun yıllardan beri bu alanında hizmet vermeye devam eden firmamızla eşyalarınız daima emin ellerde. Doğuş taşımacılık firması olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Sizlerin dilek, istek ve memnuniyetini her zaman ön plana alarak çalışmalarımızı o şekilde devam ettirme