0533 549 43 44 - 0532 225 47 48 bilgi@dogus-tasimacilik.com

Bursa İzmir Nakliyat

Günümüzde birçok kişi iş, okul veya diğer nedenlerden dolayı şehir değişikliği yapar. Konutlarda ikamet eden kişiler bu şehir değişikliğinde nakliyat hizmeti talep ederek taşınma işlemlerini kolaylaştırır.  Bursa genellikle en çok şehir değişikliği yaşayan illerdendir.

Diğer büyük illere göre yaşanması güzel olan fakat iş alanında dar olan bu şehirden son zamanlarda İzmir’e nakliyat talepleri artış gösteriyor.

Özellikle diğer şehirlere taşınmanın sebebi iş veya okul ya da kişilerin başka tercihleri olabilir. Bu noktada; Bursa İzmir nakliyat firmamız diğer büyük şehirlerden olan İzmir’e nakliyat ve taşımacılık konusunda kusursuz hizmet verir.

Bursa İzmir Nakliyat Hizmet Detayları

Firmamız şehirler arası Bursa İzmir nakliyat alanında ve sektörde en iyi yer olan firmalardandır. Bununla birlikte; şehirler arası taşınan eşyalar Bursa ve civarından alınarak İzmir’de adrese teslim edilir.

Aynı zamanda; firmamız İzmir ve civarına taşınacak evden eve taşımacılık hizmetleri de sunar.

Bursa İzmir Nakliyat Hizmet Avantajları

Bursa evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında birçok güvenli çözümler üretiyoruz. Buna istinaden nakliyat işlemlerinde asansörlü ya da asansörsüz olarak hizmetlerimiz vardır. Bu hizmetlerde sigortalı ve sözleşmeli olarak eşyalarınızı yüklüyoruz ve teslimini sağlıyoruz.

Ayrıca garantili taşımacılık anlayışı ile İzmir ve civarındaki yeni adreslere eşyaları zarar gelmeden ve kaybolmadan naklediyoruz. Firmamızın en büyük avantajlarından biri sektörde Uygun fiyat ve kaliteli   nakliyat hizmeti sunmayı vaat etmesidir.

Buna istinaden Bursa İzmir nakliyat ihtiyaçlarında her zaman ekonomik ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ayrıca güvenli taşımacılık ile hizmet verirken kullandığımız teknik ekipmanlar dışında   profesyonel ekiplerimizle hizmet veriyoruz.

Bursa İzmir Nakliyat Hangi Nakliye İşlerini Sağlar?

Garantili nakliyata bağlı olarak şehirler arasında eşyaların hasar almaması ve adreslere ulaştırılması için özenle planlamalar yaparız. Özellikle evden eve taşımacılık alanında Bursa ve İzmir arasında ofis ve birçok nakliyat taşımacılığımız vardır.

Genellikle Bursa İzmir nakliyat eve nakliyatlarda mobilya, beyaz eşya gibi farklı eşyaların taşınmasını sağlıyoruz. Hassas eşyalar için firmamızın asansör taşımacılık hizmeti ücretsiz olarak sunulur. Bu hizmetimiz ile   eşyalarınıza zarar gelmeden nakliye işlemleri sağlanır.

Firmamız ayrıca Bursa İzmir arası nakliyat hizmetlerinde özellikle zamanında teslimat konusunda iş ortaklarına güven verir. Buna istinaden çeşitli eşyaların en kısa sürede adrese telim edilmesini sağlar.

Hizmetlerinde en kısa sürede şehirler arasında güvenli yol güzergahlarından eşyaların ulaştırılmasını amaçlar. Aynı zamanında firmamız teslimat garantisi ile birlikte tüm eşyalara ve yollara özel araç filosu ile birlikte;

  • Evden eve nakliyat
  • Parça eşya taşıma
  • Asansörlü nakliye
  • Eşya depolama gibi hizmetleri bünyesinde sunar.

Bursa İzmir Nakliye Fiyat Seçenekleri olarak da uygun olup kaliteli taşımaya uygun teknolojik cihaz kullanımı sağlarlar.

Ayrıca, Bursa İzmir nakliyat Bursa ilinden çıkış yaparak, İzmir içi ve İzmir’den tüm şehirlere nakliyat sağlayan firmamız özellikle ev ve ofis taşımacılığı hizmetleri ile öncüdür.

Buna istinaden deneyimli şoförlerimiz ile güvenli bir nakliyat sağlar. Nakliyat açısından eşyalara uyumlu kapalı kasalı araçları bulunan firmamız asansörlerimizle sigortalı ve güvenli şekilde kusursuz hizmet verir.

Firmamız ayrıca İzmir içi veya İzmir’den diğer şehirlerinde hizmet vererek asansörlü ev ve ofis taşımacılığı sağlar. İki şehir arasında eşyaların zarar görmemesi için en uygun ve en kaliteli ambalajlamanın yapılması temel çalışma prensibimizdir.

Aynı zamanda taşıma esnasında eşyaların    hasar görmemesi adına yüksek katlara çıkabilen, teleskopik asansörlerle taşınması sağlar. Bu ekipmanların kullanımı için eğitimli personeller ile çalışırız. Buna istinaden nakliyatta kullanılacak araçların sürekli bakımları gerçekleşir.

Bunun yanında; kapalı kasa araçlar ile ve deneyimli şoförler   sigortalanma ve denetim işlemleri ile hizmet verirler.