0533 549 43 44 - 0532 225 47 48 bilgi@dogus-tasimacilik.com

bursa evden eve nakliyat internet sitemize hoşgeldiniz

Bursa Evden Eve Nakliyatta Profesyonellerle Tanışın

Eşya taşıma hizmeti, nakliye kategorisinde yer alan bir hizmettir. Bu kategoride eşyaların paketlenmesi, taşınması ve istiflenmesi özel yöntemlerle gerçekleşmektedir. Nakliye dünyası, bu kategoride pratik çözümler sunmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kapalı kasa araçlar daha kaliteli üretilmeye başlanmıştır. Bununla birlikte asansörlü araçların üretilmesiyle evden eve nakliyat hizmeti hızlanmıştır. Bursa evden eve nakliye hizmetlerinde hizmet kategorisinde her zaman en iyisini tercih ediyoruz.

Bursa Evden Eve  Nakliye Kategorisinde Paketleme Yükleme ve İstifleme

Bursa evden eve firmamız Ev veya ofis taşıma hizmetinde ilk aşama keşif hizmetidir. Keşif elemanımız eşyalarınızı inceler. Eşyaya göre en uygun kapasiteye sahip kapalı kasa araç bu aşamada belirlenir. Ayrıca eşyaların mekanik yapısına göre özel paketleme seçenekleri bu kategoride belirlenir.

Paketleme, asansör, kapalı kasa araç ve yeni adreste eşya yerleştirme gibi kategoriler ücretlidir. Bu aşamaların seçimi de ekspertiz hizmeti bünyesinde gerçekleşir. Sigortalama işlemi ve sözleşme imzalama işleminde müşteri onayı beklenmektedir. İsteğe bağlı sigortalama, eşyanın teslimat süresi boyunca geçerlidir. Gerekli paketleme elemanı ve iş gücü elemanı, ekspertiz raporuna göre belirlenmektedir.

Asansörlü araçlar için bahçe veya park boşluğu gerekmektedir. Taşıma işinin gerçekleşeceği yerde kapı önü boşluğu veya bahçe boşluğu olması gerekir. Bu boşluğa kapalı kasa araç ve asansörlü araç sığmalıdır. Bu boşluk da ekspertiz hizmeti esnasında belirlenmektedir. Asansör ile taşıma Bursa evden eve taşımacılık sektöründe çok önemlidir.

Taşıma ve Yükün Adresine Ulaştırılması

Kırılabilir eşyalar özel köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Balonlu naylonlarla çizilme ihtimali olan eşyalar sarılmaktadır. Öncelikle ağır olan ve mukavemeti yüksek beyaz eşyalar ve dolaplar indirilmektedir.

Kapalı kasanın zeminine yerleştirilen ağır eşyalar boşluk kalmayacak şekilde istiflenir. Bu eşyaların üstüne kırılma özelliğine göre eşyalar yüklenir. Yeni adreste de aynı yöntemle eşyalar indirilmektedir. Eşyaların yeni evinde döşenmesi konusunda profesyonel elemanlarımız görev almaktadır