bursa evden eve  nakliyat 

 

 

                                                                                       

 

                                                            Bursa’da Güvenilir Nakliye Anlayışı                                                                                              

 

2010 yılından bu yana sektördeki tecrübesini müşterileriyle paylaşan Doğuş Taşımacılık, güveni hizmetlerinin merkezinde tutuyor. Profesyonel ekibi ve prensipli çalışma anlayışı ile Bursa evden eve nakliyat firmaları arasında öncüdür. Firma tarafından sunulan çözümler kişisel düzeyde olduğu için her çalışma başarı ile sonlanıyor.
Ege ve Marmara bölgelerine verdiği hizmetler ile sürekli hizmet sunmayı amaçlıyor. Çalışmalarını lojistik hizmetleri ile sınırlı tutmayan firma aynı zamanda milkrun taşıma hizmeti de veriyor. Böylece farklı zaman dilimleri içerisinde plansız taşımaların önüne de geçilmiş oluyor. Kalite anlayışını sürekli geliştirmekte olan firma sektörde gerçekleşmekte olan gelişmeleri de yakından takip ediyor. İşini severek yapan bir ekip ile yürütülen çalışmalar müşteri odaklı bir sistem ile devam ettiriliyor.

 

 

                                                                             

 

                           Doğuş Taşımacılığın Sunduğu Zengin Hizmet içeriği

Nakliyenin bitmeyecek sektör olduğunu bilen ve güven prensibiyle yola çıkan firma birçok alanda hizmet veriyor. Firmanın sağladığı hizmetler arasında şu başlıklar sayılabilir:
*Evden Eve Taşıma Hizmetleri
*Lojistik Hizmetleri
*Yurt İçi Taşımacılık
*Ağır Yük Taşımacılığı
*Kargo ve Milkrun Taşıma Hizmetleri
*Depolama Hizmetleri
*Depo Yönetim Hizmetleri
Bu hizmetlerin dışında taşımacılığa dair özgün çözüm önerileri sayesinde ortaya çıkabilecek problemi kısa sürede çözebiliyor. Sunmuş olduğu her bir hizmet güçlü bir altyapı üzerine oturtuluyor. Ayrıca farklı hizmetlerde bu alanda yetkin yönetici ve çalışanlar hizmet veriyor. Böylece firma, Bursa evden eve taşımacılık hizmetlerini birkaç adım daha ileri taşıyor. Firma, Bursa evden eve nakliyecilik hizmetlerinde özverisi ile adından söz ettirken taşınma işini sorun olmaktan çıkarıyor.

 

 

                                              

 

                                                  Taşınmak Sizin İçin Külfet Mi?

Maddi ve manevi açıdan zorlu bir süreç olan taşınma, doğru bir firma ile yapıldığında kolaylaşabiliyor. Bu mantıkla hareket eden Doğuş taşımacılık taşınma sürecinin hızlı ve pratik bir biçimde tamamlanmasını sağlıyor. Siz de Bursa evden eve nakliyat hizmetleri sunan firma araştırması yapanlardansanız firmayı değerlendirebilirsiniz. Firma eşyaların paketlenmesinden montajına kadar pek çok konuda müşterilerine destek veriyor.
Paketleme esnasında kırılacak ya da çizilebilecek eşyalar için özel paketler kullanılıyor. Ayrıca her bir eşya araca yüklendikten sonra sabitleniyor. Bu da taşıma sırasında oluşacak ani hareketlere bağlı olan zararları engelliyor. Taşıma işlemi sonrasında ise müşterisinin isteklerine cevap vererek demonte mobilyaların montajı da yapılıyor. Doğuş taşımacılık, Bursa evden eve taşıma şirketleri içerisinde hizmet zenginliği ile dikkat çekiyor. Ayrıca hizmet kalitesi ile taşımacılığa da farklı bir yorum kazandırmayı amaçlıyor.

 

 

                                                                                       

 

                            Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Destek

Taşıma işlemlerinin daha kısa süre içerisinde tamamlanabilmesi amaçlayan firma doğru araç ve gereçle çalışıyor. Özellikle çok katlı mekanlarda yapılacak çalışmalar için asansörlü taşıma yaparak süreci kolaylaştırıyor. Zengin bir araç filosuna sahip olan firma geniş hacme sahip eşyaların taşınmasını tek bir araç ile yapabiliyor. Bu doğrultuda doğru aracı seçebilmek için taşıma öncesinde ciddi bir fizibilite çalışması oluyor. Müşterisi ile sürekli iletişim içerisinde bulunan firma Bursa evden eve nakliyecilerarasında da saygınlığını koruyor.
Sigortalık taşımacılık hizmetleri ile de taşıma esnasında oluşacak hasarlar da firma tarafından karşılanıyor. Kalite ve güveni bir potada harmanlamayı kendine amaç ediniyor. Doğuş taşımacılık Bursa evden eve nakliye firmaları arasında akla ilk gelen firmalardan biridir. Firma nakliye hizmetlerini sadece şehir içi ile sınırlı tutmuyor. İhtiyaç duyan müşterileri için ülkenin her yerine taşıma hizmeti de sağlıyor. Ev taşımacılığı gibi ofis ya da iş yeri taşımacılığında da firma bir adım öne çıkıyor.

 

 

                                                                                            

 

                                                                   Kısa Sürede En Kaliteli Hizmet

 

Hızlı hizmeti kaliteden ödün vermeden sağlayan firma, çalışmalarına başlamadan önce müşterileri ile bilgi alışverişi yapılıyor. Bu doğrultuda müşterisinin firmadan ne gibi bir beklentisi olduğunu da anlıyor. Toplam kalite anlayışını devamlı geliştirme çabasıyla hareket eden firma nakliye sektöründe birçok firmanın idolü niteliğindedir. Firma,  Bursa evden eve taşım firmaları  arasında çalışanlarını eğitim ile destekleyenler arasında yer alıyor. Çalışanlara verilen sürekli eğitimler hizmet kalitesini de beraberinde getiriyor. Çalışmalar esnasında sadece yeteri kadar personel görevlendirilmektedir. Böylece taşıma sırasında ihtiyaçtan fazla kalabalığa yer yerilmiyor. Bu da işlerin hızlı tamamlanmasının temelini oluşturuyor. Firma, taşıma öncesi müşterisi ile görüşüp hatta taşınacak eşyayı görüp araç gereç tespiti yapıyor. Ön çalışma sayesinde taşıma esnasında herhangi bir sürprize izin verilmiyor. Taşıma işlemini yapan personelin içerisinde elektrik ve marangozluk işlerinden anlayan çalışanlar da bulunuyor.

 

                                                                                           

 

 

                                                         Nakliye ve Depolama Hizmetleri Bir Arada

 

Doğuş Taşımacılık, Bursa evden eve firma arayışında olanlar için daha pek çok cazip seçenek sunuyor. Nakliyenin karşılıklı güven esasına bağlı olduğu vurgusunu yapan firma nitelikli hizmeti benimsiyor. Nakliye ile bir bütün olarak verilen hizmetleri arasında depolama da bulunuyor. Özellikle eşyanın belli bir süreliğine bekletilmesi gereken durumlarda depolama hizmeti alabilirsiniz.
Firma tarafından depolama hizmeti verilen mekanın güvenliği de önemseniyor. Böylece geçici süreliğine bekletilen eşya firma tarafından sigortalanıyor. Sigortalı depolama veya taşıma hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerin ise bu konuda talepte bulunmasına gerek kalmıyor. Çünkü, firma yaptığı her hizmet ile sigorta sistemini otomatik olarak devreye sokuyor. Bu sayede müşterilerin aklında eşya ile ilgili bir soru işareti kalmıyor. Müşterisinin farklı ihtiyaçlarını minimum sürede karşılayan firma, her çalışması ile müşteri memnuniyeti sağlıyor.

 

 

                                                                                  

 

 

                                 Evden Eve Nakliyatta Ekonomik Fiyat Listeleri

Firma pek çok hizmette Bursa evden eve nakliyat şirketleri içerisinde adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle yaptığa işe gösterdiği özen ile müşterilerinin övgüsünü kazanıyor. Fiyat performans bakımından incelendiğinde ise ekonomik listeler dikkat çekiyor. Firma, her alanda müşteri memnuniyeti amaçladığı için ekonomik fiyatlar ile hizmet veriyor.
Taşınma sürecindeki zorlukları işin uzmanları ile pratik biçimde çözmek isteyenler ekonomik fiyatlarla hizmet alıyor. Firma, taşımacılıkta aracısız çözümler sunduğu için ise müşterilerin muhatap olacağı bir merci mutlaka bulunmaktadır. Zaten sürecin başlangıcından tamamlanmasına kadar her detay müşteri ile paylaşılıyor. Böylece müşteri taşıma esnasında gerçekleşen tüm adımlardan haberdar edilmiş oluyor. Açık ve şeffaf bir biçimde işleyen çalışmalar sorunsuz bir biçimde tamamlanıyor.

 

 

                                                                                          

 

 

                                                        Doğaya Saygılı Bir Çalışma Prensibi

Taşıma hizmeti veren Bursa evden eve firmalar, çalışmaları esnasında doğal dengenin korunmasına da özen göstermek durumundadır. Fakat ne yazık ki, bu prensibe tam anlamı ile uymayanlar listesi de oldukça fazladır. Doğuş Taşımacılık verdiği hizmetlerin yanı sıra doğanın korunması için de azami çaba sarf ediyor. Taahhüt ettiği her şeyi zamanında yapan firma, taşıma esnasındaki açıkları ile doğaya zarar vermiyor. Tüm bu atıklar geri dönüşüme katkı sağlıyor.
Dünya genelinde kabul gören standartlar ile çalışan firma, taşıma esnasında hijyen kurallarına da önem veriyor. Pratik fikirler, problemsiz taşıma sistemi ve güvenilir hizmet anlayışı firma tarafından bir arada sunuluyor. Tüm bunlara bir de çevreye karşı duyarlılığını ekleyen firma adını geniş kitlelere duyuruyor. Firma taşımacılık dışında verdiği hizmetler ile de çalışma alanını ve hedef kitlesini sürekli genişletiyor. İşini severek yapan firma çalışanları bu enerjiyi müşterilerine de yansıtabiliyor. Sıfır hata prensibini benimseyen ekip, her zaman en iyisini hedefliyor. Bu doğrultuda verdiği hizmetlerden ise müşterilerinden tam not almayı başarıyor.                                                                                                                                                                                                                Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Müşteri Memnuniyeti
Firmamızın kalitesi müşteri memnuniyeti ile kendini göstermektedir.bursa evden eve firmamız Eşyanın özeliğine göre paketleme, istifleme ve yükleme seçenekleri hizmet kalitemizi belirlemektedir. Firmamızı eşya taşıma hizmeti için aradığınızda ücretsiz ekspertiz elemanlarımız hemen yola çıkmaktadır. Kısa zamanda adresinize gelen elemanlar, eşyanızın miktarını ve özelliğini incelemektedir. Bu inceleme sonucunda kapalı kasa aracın modeli belirlenmektedir.
Filomuzda kamyonet, kamyon ve kırk ayak kategorisinde araç bulunmaktadır. Eşyaların mekanik yapısına en uygun kutu malzemeler ve paketleme elemanları da bu aşamada belirlenmektedir. Asansörlü aracın ve kapalı kasa aracın park edeceği alan, ekspertiz hizmeti esnasında belirlenmektedir. İstediğiniz eşyayı bu aşamada sigortalama imkanına sahipsiniz. Eşyalar, taşıma süresi boyunca sigortalıdır.Taşıma işleminde karşılaşılacak problemler tek tek listelenmektedir. Ücret konusunda da anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalanmaktadır.  Bursa evden eve nakliyat kategorisinde bu aşamadan sonra taşıma işlemi başlamaktadır.Bursa evden eve nakliye Taşıma işleminde sizin için en uygun zaman tercih edilmektedir. Söz verilen zamanda taşıma işlemini gerçekleştiren elemanlarımız, söz verilen zamanda yük teslimatı gerçekleştirmektedir.Bursa evden eve taşımacılık Yılın her gününde nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.    bursa evden eve nakliyeci.bursa evden eve nakliyeciler .bursa evden eve taşıma

 

Bursa   Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Değişen Müşteri Beklentileri

 

Müşterilerin farklı sebeplerle ortaya çıkan ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak amacıyla sunulan bursa evden eve nakliye hizmetleri, her iki adres arasındaki organizasyonun eksiksiz bir şekilde tamamlanması için verilir. Ev veya ofislerde kullanılan eşyaların verilen adrese; eksiksiz, zamanında ve ekonomik bütçelerle taşınması için doğru bir planlama ve kontrol süreci zorunludur.

 

                                                                                 Bursa Evden Eve Taşımacılık Operasyon Süreci Nasıl Çalışır?

 

Taşınma işlemlerine ilk olarak eski adreste demontaj ve paketleme yapılarak başlanır. Süreç;
* Eşyaların araca taşınması
* Yeni adrese güvenli nakliyat
* Eşyaların içeriye transferi
* Montaj ve yerleştirme olarak çalışır.
Şehir içi, şehirler arası ve uluslararası taleplerin eksiksiz ve müşteri beklentilerine odaklanan bir biçimde tamamlanabilmesi için paketleme malzemesinin seçimi kadar önemli olan bir diğer konu da kaliteli işçilik ve organizasyon becerisidir.

 

                                                                         Nakliye Hizmetlerinde İhtiyaca Odaklanan Hizmet Anlayışı 

     
Taşınma işlemlerinin eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tamamlanabilmesi için konusunda deneyimli bir firma ile çalışmak gerekir. Gerçek müşteri yorumları bu konuda başvurulabilecek en doğru kaynaktır. Güvenilir bir bursa evden eve hizmetinin ihtiyacı tam olarak anlayan ve buna uygun çözümler üreten firmalardan alınması önemlidir.
Taşınma sürecinde eksiksiz bir kontrol için sigorta işlemlerinin aksatılmaması tavsiye edilir. Kaliteli bir firmanın yapacağı keşif işlemleri, taşınma gününde yaşanması muhtemel sorunların ortadan kalkmasını sağlar.
Hızlı ve sorunsuz bir iş planı yapılırken firmanın müşteri beklentilerine ve taşıyacağı eşyaya odaklanması istenir. Tüm ayrıntıların kesinleşmesinin ardından verilecek bütçe teklifi, karşılıklı onaylanacak sözleşmeyle güvence altına alınmalıdır.

 

                                                                    Bursa Evden Eve Nakliye Hizmetinde Uzman Kadro Farkı!

 

Kaliteli bir nakliye firmasının zengin bir araç filosuna ve alanında deneyimli personellere sahip olması gerekir. Taşınma işlemi müşterinin eşyalarının ilgili adrese taşınması, istenen yere yerleştirilmesi ve mekanın temizlenmesinin ardından son bulur.Günün sonunda eşya kontrolünün müşteriyle birlikte yapılması kaliteli bir hizmetin en önemli ayrıntısıdır.

 

 

 

                                                    

                                                       Bursa Evden Eve Taşımacılık Operasyon Süreci Nasıl Çalışır?

 

Bursa evden eve nakliyat deyince akla ilk bizim firmamız gelmektedir , bizler  yılların vermiş olduğu bir evden eve nakliye firmasıyız , bizler her şeyin iyi olması için her şeyin düzgün ve temiz olması için profesyonel bir kadroyla  Bursa’nın evde eve yükünü  81 il ve ilçeleri haftanın her günü araçlarımızla yollardayız işimizde iyi olmak için söz verdiğimiz gün eşyaları teslim etmek için uzun yollarda 2 şoförle yollardayız kısa mesafelerde ise tek şoförle yola çıkmaktayız. Sizin yapmanız gereken sadece bizleri aramaktır , bizler aradıktan sonra evdeki eşyaları saymak değilde eşyalarımız ne zaman görmeye gelirsiniz demenizdir , bizler eşyaları kesinlikle görmek zorundayız diğer türlü telefonla söylemiş olduğunuz eşyalar fazla gelince genelde unutulup söylenmeyen eşyalar olduğundan kaynaklı yerinde ekspertiz yapıyoruz . Bursa’da o kadar çok evden eve nakliye firmaları var ki emin olun hepsi aradığınızda ekspertiz yapmakta çoğu firma kendi araçlarıyla değil de başka firmaların evden eve araçları kullanmaktadır , işte bizde bu yok her şey düzgün hepsi de kendi araçlarımız dır , hepsi bizim personelimizdir , biz sizleri diğer illerdeki evlerinize taşıdığımızda inanın sizler sanki Bursa’da yaşıyormuş gibi eşyaları aynı şekilde yerleştiriyoruz oradan da umarım Bursa’da ki gibi hep güler yüzlü olmanızı temenni ediyoruz sizleri oradan güler yüzle bırakıyoruz  , BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMAMIZI VE BİZLERİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ …