Bursa evden eve  Nakliyat firmaları

Bursa evden eve  Nakliyat firmaları
herkes işini en iyi şekilde  bilecek* bilinmek istiyoruz, işimizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bursa evden eve nakliyat konusunda Hakkımızda iyi şeyler konuşulmasını istiyoruz. Bunu sağlamak için çok çalışıyoruz.

Nakliye işlemleri eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması işlemine verilen isimdir. Bunlar evden eve nakliyat veya ofis nakliyat olabilmektedir. Bursa evden eve nakliyat bu anlamda güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyeler çok fazla tercih edilmektedir. Genellikle evlerinden taşınan kişiler pek çok nakliye firmalarını araştırmaya başlarlar. Bursa da ev eşyasını taşımak için profesyonel hamallarla evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalara ayrılması gibi gereken tüm işlemleri işini bilen personel elamanlar üstlenmektedir. Böylece kişiler için taşınma derdi ortadan kalkar.

Bursa Evden Eve Taşımacılık Aşamaları

Bursa evden eve nakliye evden eve taşımacılık hizmetlerini üç farklı aşamada gerçekleştirirler. Bu aşamaları şu şekilde açıklayabiliriz;

– Birinci aşama planlanmanın yapılmasıdır. Bursa evden eve nakliyat tüm eşyaları deneyimli ekspertizler ile inceler ve detaylı bir şekilde eşya taşıma planlanması yapar. Planlama aşaması nakliyat işlemlerinin en önemli parçasıdır. Bunun sebebi planlı olarak yapılan taşımacılık işlemlerinde istenmeyen pek çok kaza yaşanabilir.

– İkinci aşama ise evden eve nakliyat için ambalajlama bölümüdür. Bursa evden eve taşımacılık nakliye işlemlerinden önce kırılabilecek eşyaları belirler ve ambalajlama malzemeleri kırılabilecek veya kırılamayacak malzemelere göre belirlenir. Ambalaj malzemelerinin evden eve nakliye teknolojisine göre üretilmiş ve kırımla ve darbeleri önleyici malzemelerin kullanılması müşteri malzemelerinin zarar görmesi önlenebilir.

–  Üçüncü ve son aşama nakliyat ve taşımacılık hizmetleridir. Müşterilerin eşyaları güvence altına alınır ve kırılma dökülme yalanmaz.

Bursa Asansörlü Taşımacılık

Bursa evden eve nakliyat çalışanlarım profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Nakliyat yapılırken koliler temiz ve dikkatli taşınmaktadır. Taşımacılık işlemlerinden sonra ürünler yerinde kolaylıkla montajlanır.

Evden eve asansörlü taşımacılık özellikle yüksek katlı binalarda olabilen kişiler için çok önemlidir. Böyle binalarda asansörlü taşımacılık en uygun seçenektir. Bursa nakliye asansörlü taşımacılık yöntemi ile kişilere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Daha hassas taşınması gereken eşyalar güvenli bir şekilde asansörlü taşımacılık ile daha hızlı ve daha pratik nakliye işlemlerini tamamlamaktadır.

Asansörlü İş Yeri Taşımacılığı

Evden eve nakliyat kadar iş yerleri için nakliye de çok önemlidir. İş yerlerinde bulunan değerli eşyalar kaybolmadan ve kırılmadan güvenle taşınması bursa taşımacılık olarak mümkündür. Eşyalar ilk olarak yerlerinde sökülür, paketleme işlemlerinden sonra taşınacak olan yere götürülüp monte ettirilir. Böylelikle taşımacılık hizmeti ile beraber montaj hizmeti de bulunmaktadır.

İş yerlerinde bulunan değerli evraklar da güvenli bir şekilde paketlenir. Paketleme işlemlerinden sonra taşınacak diğer ofise götürülür. Bu aşamada kaybolma gibi sıkıntılar yaşamadan nakliye işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal taşımacılık hizmeti içerisinde nakliye, lojistik, ambalajlama ve eşya depolama gibi hizmetleri de yer almaktadır. Ofis ve kurumsal firma nakliyesi için taşınma işlemleri adım adım gerçekleştirilir. Geniş ve büyük demirbaşlar için sökme ve montaj işlemleri profesyonel çalışanlar tarafından yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertiz ile eşyaların büyüklüğü ve kaç kişi tarafından taşınacağı varsa sigorta ücreti belirlenir ve müşterilere sunulur.

Bursa Yük Asansörü Kiralama Hizmetleri

Bursa’da asansörlü taşımacılık alanında hizmet verilmektedir. Yüksek ağırlıklarda yükleri taşıyabilen ve 10 dakikada kurulan hidrolik eşya asansörü ile kiralama hizmeti verir. Yük taşımacılığı asansör hizmetleri şunlardır;

– Şehir dışından gelen kişilerin kiralık asansör hizmetleri alabilmeleri mümkündür.
– Taşınma işlemlerinde buzdolabı yerinden çıkmıyor ise kusursuz ve zede almadan yerinden çıkarmak mümkündür.
– Veya yeni alınan bir eşya eve giremiyor ise yine yük taşıma araçları ile evlere güvenle sokulabilir. Böylelikle asansör hizmetlerinden faydalanabilir ve eşyalarınızı kırılmadan ve kaybolmadan taşıma hizmeti verilebilir.

Bursa Nakliyenin Tercih Edilme Sebepleri

Bursa nakliyat hizmetlerinin seçilme nedenleri şunlardır;

– Bina içerisinde oluşabilen hasarlar ortadan kalkar.
– Asansöre sahip olmayan evlerde inip çıkma zahmeti olmaz. Bunun yerine asansörlü taşımacılık kullanılır.
– Nakliye hizmetleri ile eşyaların en az zararla taşınması sağlanır.
– Bina içerisinde yer alan ve çıkması zor olan eşyalar asansörlü nakliyat hizmetleri gibi hizmetler ile evlerden çıkarılmaktadır. Böylece evden çıkması zor olan durumlar ortadan kalkar.
– Böylece çalışanlar çok yorulmaz. Bu nedenle hata yapma olasılığı artar.
– Eşyalar direk evlerin içine girer ve taşınma süreleri kısalır.
– Dar koridorlu, yüksek binalarda olumsuzluklar ortadan kaldırılır.

Bursa Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerinden Hangi Şartlarda Faydalanılır?

Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde bazı şartların tam olması gerekir. Her yer de ve her mekanda asansörlü taşımacılık yapılamayabilir. Asansörlü taşımacılıktan yararlanmak için şu şartları karşılıyor olması gerekir;

– Asansörlü nakliye işlemlerinde asansörün balkon veya oda penceresinin altına yanaşması gerekir.
– Ayrıca bu kişilerin binalarının önünden elektrikli malzemelerin geçmemesi gerekir.
– Asansörlü taşımacılığın yapılacağı yerin mutlaka süz olması gerekir. Rampa aşağı durması çok tehlikedir.
– Asansörlü aracın yanaşacağı mesafe  kata kadar olan binalarda  metre,  ve 13.kata kadar işse en fazla 4 veya 5 metre olması gerekir.
– Eğer şüpheli bir durum fark edilmiş ise önceden keşif yapılmalıdır.
– Balkonların korkulukları cam ise bu durum önceden bildirilmesi gerekir.