Bursa evden eve nakliyat

Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

herkes işini en iyi şekilde  bilecek* bilinmek istiyoruz, işimizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bursa evden eve nakliyat konusunda Hakkımızda iyi şeyler konuşulmasını istiyoruz. Bunu sağlamak için çok çalışıyoruz.

Bursa, Türkiye’nin dördüncü büyük kentidir. Üç milyondan fazla insanın yaşadığı bu büyük şehirde doğal olarak Bursa evden eve nakliye olacaktır. Nakliye ve lojistik alanında Bursa evden eve nakliyat firmaları bulunuyor. Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet arayanlar Bursa evden eve taşıma firmaları arasından Doğuş Taşımacılık firmasını seçiyorlar. Sürekli kendini yenileyen ve güncelleyen firma Türkiye’nin dört bir yanına Bursa evden eve taşımacılık hizmeti veriyor.

Evden Eve Taşıma Hizmeti

Bursa, sürekli olarak göç alan büyük bir şehirdir. Memur ataması, tayini, iş ve adres değişikliği nedeniyle devamlı bir hareketlilik yaşanıyor. Hayatın hızlı yaşandığı bu şehirde Bursa evden eve nakliye hizmetinin de hızlı ve güvenli yapılması bekleniyor.

Firmanın Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde şubeleri bulunuyor. Sürekli olarak bu bölgeler arası düzenli seferler yapılıyor. Karayolu taşımacılığına uygun her ölçü ve sayıdaki eşyanın, ürünün, malın nakliyesi yapılıyor. Nakliyesi yapılacak eşya adresten alınıp, adrese teslim ediliyor. Bu hizmetler garanti kapsamında yerine getiriliyor.

Evden eve taşınma hizmeti tek bir parça veya komple ev olarak yapılıyor. Taşınma hizmeti konusunda özel ve tüzel kişiler bekletilmiyor. Söylenilen saatte, belirlenen araç ve ekiple adreste olunuyor.

Nakliye hizmeti garantili olarak, uzman bir ekip aracılığıyla veriliyor. Eşya sahipleri herhangi bir işlemle uğraşmıyorlar. Alanında uzman ve deneyimli ekip, hızlı ve seri şekilde eşyaların nakliyesini  gerçekleştiriyor.

Evden Eve Taşıma Hizmeti

Evini taşımak isteyen kişiler, firmayla iletişime geçiyorlar. Taşınacak eşya ve yer hakkında bilgi veriliyor. Öncelikle, doğru şekilde Bursa evden eve nakliyat hizmetinin verilebilmesi için taşınacak eşyaların eksperi yapılıyor. Bunun sebebi eşyaların en uygun araçla taşınmasını sağlamaktır. Eşyalar görülmeden getirilecek bir araç yeterli veya büyük gelebilir.

Eşyalar özel olarak paketleniyor, ambalajlanıyor. Bir ekip eşyaları özel kurulan asansöre taşırken, bir ekip mobilyaların sökülmesi işlemini yapıyor. Sökülen mobilya parçaları, sarılarak zarar görmeleri engelleniyor.

Araca yüklenen eşyalar, yeni adrese taşınıyorlar. Kişinin belirlediği odalara eşyalar aynı şekilde taşınıyor. Mobilyaları söken ekip, kişinin belirttiği yere kurulumlarını yapıyor.

Ofis Taşıma Hizmeti

Evden eve taşıma hizmeti sadece konutlar için verilmiyor. Bursa gibi sanayi ve ekonomisi büyük şehirde iş adresleri de değişebiliyor. İşini büyütmek/küçültmek, daha iyi bir lokasyona taşınmak isteyen özel ve tüzel kişiler Bursa evden eve nakliyat ihtiyacı duyuyorlar.

Ofis taşımacılığı, uygulama olarak Bursa evden eve taşımacılık hizmeti benzese de iş akışı bakımından zaman çok önemlidir. Çünkü, iş sahibi işinin kesintiye uğramaması için hızlı şekilde yer değişikliğine ihtiyacı vardır. Bu konuda Bursa evden eve nakliyat firmaları arasından hızlı ve kaliteli hizmet vereninin olmasını istiyorlar.

Doğuş Taşımacılık, ofis taşımacılığında işverenlerin en büyük yardımcısıdır. Sürekli olarak filosunda hazır ve yedekte araç bulunduruyor. Filo konusunda Bursa evden eve taşıma firmaları arasında en zengin ve çeşitlilikte araca sahiptir. Söylenilen saatte, aracını ve ekibini gönderiyor. Profesyonel ekip, hızlı ve seri şekilde ofis mobilya ve malzemelerini yükleyerek, yeni adrese taşınmasını gerçekleştiriyor.

Evden Eve Depolama Hizmeti

Şehir dışı adres değişikliklerinde bazı durumlarda vatandaşlar, acilen taşınmak zorunda kalabiliyorlar. Acil taşınma durumlarında yeni yerleşim yerinde yerleşecekleri evi bulamayabiliyorlar. Doğuş Taşımacılık, vatandaşları bu zor durumdan kurtarmak, onlara yardımcı olmak adına depolama hizmeti veriyor.

Vatandaş yeni evini bulana kadar, eşyaları özel depoda saklanıyor. Depo odaları farklı ölçülerde oluyor. Her odada nemlenmeyi, küfü önleyici havalandırma sistemleri bulunuyor. Odalar 24 saat kamerayla kontrol ediliyor. Anahtarı kişide olduğu için istediği zaman eşya ekleyip, istediği eşyayı alabilir.

Depolama hizmeti sadece ev eşyaları için verilmiyor. Uzun süre kullanılmayacak, tekne, motor, otomobil, özel eşyalar da özel odalarda saklanabiliyor. Çalınma, yıpranma, korozyona uğrama riski olmadan eşya ve araçlar güvenle depolanıyor.

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Nasıl Alınabilir?

Ev veya ofis eşyalarının taşınmasını isteyecek kişiler firmayla iletişime geçebilirler. Firmanın www.dogus-tasimacilik.com web adresini ziyaret edip, bilgi sahibi olabilirler. Detaylı bilgi almak, nakliye hizmetinden yararlanmak için 0533 549 43 44 – 0532 225 47 48 numaraları aranabilir. İlgili personel, nakliye hizmeti ve ücretlendirme hakkında detaylı bilgi verecektir.

Evden eve taşıma hizmeti fiyatı, eşyaların kapasitesi, yeni adresin uzaklığı, bulunan katlar gibi etkenlere göre değişiyor. İlgili personel eşyaları görmeden net bir fiyat veremiyor. Buna rağmen  genel olarak piyasaya göre en uygun ve avantajlı fiyat politikası uygulanıyor