Bursa Ağır Taşımacılık

Kargo Hizmetinde Lider Firma

 

Yük, eşya ve her türlü kargo taşımacılığı büyük önem ve profesyonellik isteyen işlemdir. Kargo ister küçük ister büyük olsun sağlam ve güvenli şekilde yerine ulaştırılması büyük önem arz ediyor. Doğuş Taşımacılık, 25 yılın verdiği deneyim, profesyonellik ve güçlü referanslarıyla Bursa evden eve nakliyat olarak her türlü kargolarınızı güvenle taşıyor.

Ev, ofis veya fabrika eşyaları, yüklerinin taşınması yük sahiplerini çoğu zaman tedirgin etmektedir. Daha önce olumsuz örneklerini yaşayıp, gördükleri için bu konuda hassas ve tedirgin yaklaşmaları normaldir. Gönderilen eşya ve mallar, ya zayi oluyor ya da gerekli özen gösterilmiyor. Yük veya eşyalarınızın taşınmasında macera aramak istemiyorsanız Bursa nakliyat firması hizmetinizdedir.

Kargo Hizmetleri

Doğuş Taşımacılık, sıradan bir Bursa evden eve nakliyat hizmetinden daha fazlasını sunuyor. Her türlü ev ve ofis eşyalarının yanı sıra fabrika mal, eşya ve ürünlerini taşıma hizmeti de veriyor. Her türlü ebat ve sayıdaki eşyalarınızı, yüklerinizi Türkiye’nin dört bir yanına Bursa nakliyat olarak yerine getiriyorlar.

Bir telefonla veya doldurduğunuz formla eşyalarınız adresinizden alınıp, teslim noktasına hızlı ve güvenli şekilde teslim ediliyor. Kargo ve lojistik hizmetlerin tamamı Doğuş Nakliyat güvencesiyle yapıldığından, kargonuzun akıbetini merak etmeden, yerine ulaştığından emin olabiliyorsunuz.

İhracat-İthalat Hizmetleri

Doğuş Taşımacılık, uluslararası ticaret yapan özel ve tüzel kişilerin de yanındadır. Malların, yüklerin gümrük alanına teslimi veya teslim alınmasını büyük titizlik ve profesyonel içinde yapıyor. Kara, deniz veya hava yoluyla yapacağınız işlemlerde size tahsis edilen araçlarla yüklerinizi teslim edip, alabilme rahatlığını yaşıyorsunuz.

Kara yolu ile ihracat/ithalat işlemlerinizde ürünleriniz adresinizden alınarak İstanbul, İzmir gümrüklerinde bulunan ilgili nakliye firmasına, gümrüğe veya depoya teslimi yapılıyor. İstanbul veya İzmir gümrüklerinde ithalat işlemleri tamamlanmış ürünleri, eşyaları teslim alınıp, adresinize getiriliyor.

Deniz yoluyla ihracat işlemlerinde ürünleriniz adresinizden alınıp, Haydarpaşa, Göztepe, Ambarlı Zeyport, Karaköy limanlarındaki gümrük konteynırlarına teslim ediliyor. Bu limanlardan birine gelen ithal ettiğiniz ürünler ise işlemler bittikten sonra alıp, adresinize getiriliyor.

Hava yoluyla ihracat işlemlerinizde ürünleriniz adresinizden alınıp, İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Hava Limanlarında bulunan ilgili depoya teslim ediliyor. İthalat işlemlerinizdeyse ilgili depodan alıp, adresinize teslim ediliyor.

Serbest Bölge Taşımacılığı Hizmeti

Serbest bölgelerde, eşya ve malların nakledilmesi tecrübe ve profesyonellik istiyor. Gümrük işlemleri hassas ve önemli bir konu olduğu için yetersiz firma ve kişilerle çalışmak, istenilmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşanmamasını istiyorsanız Bursa nakliye firmasıyla çalışarak kargonuzu sorunsuz teslim edip, alabilirsiniz.

Serbest bölgeye teslim edilecek veya alınacak mallar için firmaya özel araçlar tahsis ediliyor. Bu malların taşınması Bursa nakliye firmasının sorumluluğu altındadır. İstanbul gümrüklerine gelen ithalat ürünlerinin serbest bölgeye aktarılması için özel, mühürlenebilir araç/araçlar tahsis edilip, istenilen noktadan teslim alınıyorlar.

Kargonuz Güvenli Ellerde

Kargo taşımacılığında geçmiş yıllarda yaşanan olumsuz görüntüler, müşterilerin daha dikkatli yaklaşmasını sağlıyor. Müşteriler, gönderileri bir zarf bile olsa, güvenli, başına bir iş gelmeden, hızlı şekilde yerine ulaşmasını istiyorlar. Aynı zamanda gönderileri hakkında bilgi almak için karşılarında bir muhatap da bulmak istiyorlar.

Doğuş Taşımacılık, kargo ve lojistik sektöründe çeyrek asrın verdiği tecrübe ve profesyonellikle, herhangi bir ürünün başına olumsuz bir durum gelmesine izin vermiyor. İster tek bir eşya isterse ev eşyalarının tamamı olsun, özel paketleme, istifleme ve güvenli taşıma hizmetiyle sorunsuz yerini ulaşmasını sağlıyor.

Kargo Hizmetinde Araç Filosu

Her türlü kargonun ve eşyanın yerine güvenli, hızlı ve sorunsuz ulaşması hizmette kullanılan araç ve sürücülerle doğru orantılıdır. Bu bilinçle Doğuş Taşımacılığın bünyesinde bulunan araçlar Bursa kamyon garajı en kapsamlı ve yeni araçlarına sahiptir.

Son model ve periyodik bakımlı, her ölçüde açık ve kapalı araçlar bulunuyor. Yük ve eşya taşımacılığı için özel olarak dizayn edilen bu araçlar Bursa kamyon garajı bünyesinde rahatlıkla incelenebilir.

Kamyonet, kamyon ve tırlar yeni olmakla birlikte onları kullanan sürücüler de son derece tecrübeli ve profesyoneldirler. Sürücüler gerekli SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptirler. Son model ve donanımlı araçlar ve sürücülerle kargonuz sorunsuz ve güvenli şekilde adresine teslim ediliyor.

Bursa Nakliyeciler Sitesi

Doğuş Taşımacılığın Bursa nakliyeciler sitesi bünyesinde 75 bin şoförlü araç kaydı bulunuyor. 10 bin açık/kapalı İveco, İsuzu; 32 bin kamyon ve kırkayak; 33 bin açık/kapalı tırla 81 il ve 957 ilçeye hizmet veriliyor.

Kapsamlı ve zengin çeşide sahip Bursa nakliyeciler sitesi araçlarıyla istenilen yerlere  hafif ağır ve ambar taşımacılık hizmeti veriliyor. Yakın adreslere gün içinde, uzak adresle ertesi gün teslim garantisiyle Bursa taşımacılık bursa nakliyeciler hizmeti veriliyor.

Kargo Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Her ölçüde ve sayıda kargonuz, yükünüz için Doğuş Taşımacılık Bursa taşımacılık bursa nakliyeciler firması olarak özel ve tüzel kişilere yardım ve destek sunuyor. Eşya ve ticari taşımacılık büyük önem ve hassasiyet istediğinden, sektörün lideri ve rol örneği olan firmadan bilgi almanız özellikle tavsiye edilir.

Firmanın www.dogus-tasimacilik.com internet sitesine girerek, hizmetler ve filo hakkında incelemelerde bulunabilirsiniz. isterseniz sitede bulunan formu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sormak veya bilgi almak için de 0 224 346 09 24 ve 0 533 549 43 44 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Alanında uzman ekip, istek ve sorununuza en uygun çözümü sunacaktır.

Kargo Hizmetleri Fiyatları

Nakliyesi yapılacak ürünün ebadı, sayısı, gidilecek mesafe ve kullanılan araca bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Fiyat farklılığına rağmen, Doğuş Taşımacılık nakliye sektöründe en uygun ve avantajlı fiyatları sunuyor.

Kaliteli, güvenli ve sorunsuz kargo hizmetinin yanı sıra uygun fiyatlandırma güçlü referanslar olarak kendini gösteriyor. Siz de her türlü kargonuzu güvenli ve en uygun fiyatlarla göndermek istiyorsanız firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Taşımacılık değerli yükler doğuş taşımacılıkla gider…