0533 549 43 44 - 0532 225 47 48 bilgi@dogus-tasimacilik.com

Ana Sayfa

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Değişen Müşteri Beklentileri

Müşterilerin farklı sebeplerle ortaya çıkan ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak amacıyla sunulan bursa evden eve nakliyat hizmetleri, her iki adres arasındaki organizasyonun eksiksiz bir şekilde tamamlanması için verilir. Ev veya ofislerde kullanılan eşyaların verilen adrese; eksiksiz, zamanında ve ekonomik bütçelerle taşınması için doğru bir planlama ve kontrol süreci zorunludur.

Bursa Evden Eve Nakliye Operasyon Süreci Nasıl Çalışır?

Taşınma işlemlerine ilk olarak eski adreste demontaj ve paketleme yapılarak başlanır. Süreç;

* Eşyaların araca taşınması
* Yeni adrese güvenli nakliyat
* Eşyaların içeriye transferi
* Montaj ve yerleştirme olarak çalışır.

Şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası taleplerin eksiksiz ve müşteri beklentilerine odaklanan bir biçimde tamamlanabilmesi için paketleme malzemesinin seçimi kadar önemli olan bir diğer konu da kaliteli işçilik ve organizasyon becerisidir.

Nakliye Hizmetlerinde İhtiyaca Odaklanan Hizmet Anlayışı

Taşınma işlemlerinin eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tamamlanabilmesi için konusunda deneyimli bir firma ile çalışmak gerekir. Gerçek müşteri yorumları bu konuda başvurulabilecek en doğru kaynaktır. Güvenilir bir bursa evden eve nakliyat hizmetinin ihtiyacı tam olarak anlayan ve buna uygun çözümler üreten firmalardan alınması önemlidir.

Taşınma sürecinde eksiksiz bir kontrol için sigorta işlemlerinin aksatılmaması tavsiye edilir. Kaliteli bir firmanın yapacağı keşif işlemleri, taşınma gününde yaşanması muhtemel sorunların ortadan kalkmasını sağlar.

Hızlı ve sorunsuz bir iş planı yapılırken firmanın müşteri beklentilerine ve taşıyacağı eşyaya odaklanması istenir. Tüm ayrıntıların kesinleşmesinin ardından verilecek bütçe teklifi, karşılıklı onaylanacak sözleşmeyle güvence altına alınmalıdır.

Bursa Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Uzman Kadro Farkı!

Kaliteli bir nakliye firmasının zengin bir araç filosuna ve alanında deneyimli personellere sahip olması gerekir. Taşınma işlemi müşterinin eşyalarının ilgili adrese taşınması, istenen yere yerleştirilmesi ve mekanın temizlenmesinin ardından son bulur.

Günün sonunda eşya kontrolünün müşteriyle birlikte yapılması kaliteli bir hizmetin en önemli ayrıntısıdır.

Evden Eve Nakliyatta Profesyonellerle Tanışın

Eşya taşıma hizmeti, nakliye kategorisinde yer alan bir hizmettir. Bu kategoride eşyaların paketlenmesi, taşınması ve istiflenmesi özel yöntemlerle gerçekleşmektedir. Nakliye dünyası, bu kategoride pratik çözümler sunmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kapalı kasa araçlar daha kaliteli üretilmeye başlanmıştır. Bununla birlikte asansörlü araçların üretilmesiyle evden eve nakliyat hizmeti hızlanmıştır. Bursa nakliye hizmetlerinde hizmet kategorisinde her zaman en iyisini tercih ediyoruz.

Bursa Nakliye Kategorisinde Paketleme Yükleme ve İstifleme

Ev veya ofis taşıma hizmetinde ilk aşama keşif hizmetidir. Keşif elemanımız eşyalarınızı inceler. Eşyaya göre en uygun kapasiteye sahip kapalı kasa araç bu aşamada belirlenir. Ayrıca eşyaların mekanik yapısına göre özel paketleme seçenekleri bu kategoride belirlenir.

Paketleme, asansör, kapalı kasa araç ve yeni adreste eşya yerleştirme gibi kategoriler ücretlidir. Bu aşamaların seçimi de ekspertiz hizmeti bünyesinde gerçekleşir. Sigortalama işlemi ve sözleşme imzalama işleminde müşteri onayı beklenmektedir. İsteğe bağlı sigortalama, eşyanın teslimat süresi boyunca geçerlidir. Gerekli paketleme elemanı ve iş gücü elemanı, ekspertiz raporuna göre belirlenmektedir.

Asansörlü araçlar için bahçe veya park boşluğu gerekmektedir. Taşıma işinin gerçekleşeceği yerde kapı önü boşluğu veya bahçe boşluğu olması gerekir. Bu boşluğa kapalı kasa araç ve asansörlü araç sığmalıdır. Bu boşluk da ekspertiz hizmeti esnasında belirlenmektedir. Hizmetlermizden Bursa evden eve taşımacılık kategorisinde asansörler çok önemlidir.

Taşıma ve Yükün Adresine Ulaştırılması

Kırılabilir eşyalar özel köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Balonlu naylonlarla çizilme ihtimali olan eşyalar sarılmaktadır. Öncelikle ağır olan ve mukavemeti yüksek beyaz eşyalar ve dolaplar indirilmektedir.

Kapalı kasanın zeminine yerleştirilen ağır eşyalar boşluk kalmayacak şekilde istiflenir. Bu eşyaların üstüne kırılma özelliğine göre eşyalar yüklenir. Yeni adreste de aynı yöntemle eşyalar indirilmektedir. Eşyaların yeni evinde döşenmesi konusunda profesyonel elemanlarımız görev almaktadır

 

Bursa nakliyat taşımacılık sınırsız nakliyat aracı ile nakliye hizmetleri sunmaktayız bursa’ nın her semtinden Türkiye’nin her şehir ve ilcesine taşımacılık.firmamız sorunsuz sıkıntısız iş yapmak için büyük caba içinde olmaktadır. Bursa nakliye taşımacılık  olarak göndermiş olduğumuz araçlarla   sorunsuz nakliye için biz firmayla şoförle güzel bir köprü inşa etmiş bir firmayız bursa da nakliyeci olarak bizler sadece telefonla aramanız nakliye işinizin ne kadar kolay çözüleçeğin sizde göreceksiniz.bursa taşımacılık Bursayı tüm illere taşıyan firma