Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 

Profesyonel bir anlayışla titiz çalışma altında ele alınması gereken en önemli sektörlerden biri evden eve nakliyattır. En ufak bir hataya yer vermeyen bu sektör dahilinde tüm çalışmalar tam donanımlı ekipman ve uzman kadro eşliğinde ele alınmalıdır. Özellikle süreç aşamalı şekilde plan ve program dahilinde başlayarak son bulmalıdır. Şehir ya da şehirler arası gerekli olan tüm ekipmanlar ve eğitimli kadro çalışmalar içerisinde yer almalıdır.

 

Bunu kurumsal bir anlayışla ele alan firmamız, Bursa evden eve nakliyat desteğini güvenilir hizmet çatısı altında sunmaktan gurur duyar. Programlı şekilde baştan sona kadar eşyalar tam zamanında araçlara yüklenerek yeni adrese ulaştırılır.

 

Eğitimli ve Uzman Kadro

 

Evden eve nakliyat konusunda en önemli unsur şüphesiz personeldir. Şehir içi veya şehirlerarası yapılacak nakliyat konusunda farklı sayılarda ele alınan personel, mutlaka eğitim görmüş uzman kişilerden oluşmalıdır. Farklı teknolojik sistemleri kullanabilen; araçları güvenle adrese ulaştırabilecek profesyonel çalışanlar sürece dahil edilmelidir. Bu konuda diğer Bursa evden eve nakliyat firmaları arasından bir adım öne çıkan şirketimiz kapsamında, sizlere her açıdan garanti sağlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Asansör Sistemleri

 

Maddiyat olarak ve yükte ağır eşyalar günümüzde yüksek teknolojiye sahip asansör sistemleriyle araçlara yüklenmektedir. Apartman yüksekliği ne olursa olsun yeni adreste güvenle ve kısa süre içerisinde eşyalar yeni daireye ulaştırılır. Çevreye gürültü yaymayan, rahatlıkla her yere götürülebilen ve tüm eşyaları taşıyan asansör sistemleri, firmamız bünyesinde güvenle kullanılmaktadır. Bu sistemleri kontrol eden uzman kadromuz, eşyaları dikkatli şekilde asansör sistemlerine yüklemekte ve araçlara düzgünce yerleşimini sağlamaktadır.

 

Farklı Nakliye Araçları

 

Şehir içi ya da şehirlerarası gerçekleştirilen Bursa evden eve nakliyat hizmeti için, amaca uygun farklı araçlar arasında tercih gerçekleştirilmektedir. Kırkayak, farklı boyutlarda kamyonlar, tır ya da on ayak gibi pek çok araç içerisinden seçim yapılmaktadır. Eşyaların miktarına, türüne, iki adres arası mesafeye bağlı olarak firmamız bünyesinde araçlar kullanılır. İç ve dış bakımları periyodik olarak yapılan çelik kasa araçlar, uzman kadromuz eşliğinde güvenle adresinize eşyaların ulaştırılmasına olanak verir.

 

Sigortalama Hizmeti

 

Mesafe ne olursa olsun fark etmeden tüm eşyalarınızı sigorta dahiline almaktayız. Böylece yeni adresinizde eşyalarınızın güvenle ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Gerçekleştirilen sözleşme ile beraber ücrete dahil olan sigorta, en büyük eşyalardan en küçüğüne kadar her birini detaylı olarak kapsamaktadır.

 

Aşamalı Şekilde Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 

Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız ilkeli anlayışımız doğrultusunda, sizlere her açıdan kusursuz nakliyat desteği sunmaktayız. Aşamalı olarak öncelikle evdeki oda sayısını, eşya miktarını ve daire yüksekliğini listeye alıyoruz. Daha sonra buna uygun olarak tam donanımlı ekipman ve uzman kadro ile araçlar eşliğinde nakliye için adresinize gelmekteyiz. Bu konuda Bursa evden eve nakliyat firmaları arasında en güvenilir, uygun fiyatlı ve kaliteli desteği sağlamaktan gururluyuz.